Renault Megane

7.800 €

Спецификации

Километри

93800km

Мотор

1900cc 95 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2015

Опрема

 • Off-road пакет
 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Кука
 • Панорамски кров
 • Систем за чистење на фарови
 • Греење на седишта
 • Ел. седишта
 • Имобилајзер
 • Клима уред
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи

Слични ВОЗИЛА

11.000 €

MEGAN 15 DCI 2017

99000

90 ks

2017

9.999 €

11.900 €

NISSAN QASHQAI 4X4

9900

130 ks

2013

7.700 €