Renault KADJAR

15.200 €

Спецификации

Километри

100000km

Мотор

1598cc 130 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2017

Опрема

  • Алуминиумски бандажи
  • Климатроник
  • Серво управувач
  • Темпомат
  • Централно заклучување
  • Електрика на прозори / Ел на ретровизори
  • Паркинг асистент

Слични ВОЗИЛА

11.000 €

MEGAN 15 DCI 2017

99000

90 ks

2017

9.999 €

11.900 €

NISSAN QASHQAI 4X4

9900

130 ks

2013

7.700 €